پنجاه و چهارمین کنگره انجمن دندان پزشکی ایران شانزده تا نوزدهم  اردیبهشت ماه امسال به افتخار دکتر حسین نواب و با موضوع ” محووریت بیمار “در محل اجلاس سران برگزارشد.
رئیس پنجاه و چهارمین کنگره انجمن دندان پزشکی ایران دکتر سید حسین مرتضوی ، با اشاره به حضور تعدادی از مسئولان کشوری در افتتاحیه بزرگ‌ترین کنگره دندان پزشکان کشور اظهار کرد: این کنگره با حضور ۸۰۰۰ شرکت کننده و ۲۰ سخنران مدعو از کشورهای آمریکا، ژاپن، سوئیس، آلمان، ایتالیا و کره و همچنین ۳۰ سخنران مدعو از اساتید برجسته کشور و همچنین ارائه ی بیش از ۱۵۰ مقاله علمی به دعوت برگزارکنندگان کنگره از اساتید مطرح و برجسته، به صورت سخنرانی در ۶ سالن مجزا برگزار شد.
وی همچنین افزود: در این کنگره برای نخستین بار از کشورهای آسیای میانه و جنوب شرق آسیا، فیلیپین، سریلانکا، هند و نیز از کشورهای همسایه همچون تاجیکستان، افغانستان، عراق و دو کشور عربی دندان پزشکانی شرکت کردند.
برگزاری کارگاه‌های جراحی زنده و آموزش‌های نوین جهت رشد و اشاعه ی علم دندانپزشکی از جمله برنامه‌های علمی در نظر گرفته شده در این کنگره برای دندانپزشکان بود.
دکتر آنتونیو فلیچی با همراهی کارشناس فروش کمپانی MOZO-GRAU جناب آقای جورج گارسیا ماتاس در این کنگره شرکت الماس دندان ایرانیان را یاری کردند.

دکتر فلیچی چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت با  موضوع سخنرانی:Implant and complications کنفرانسی برگزار کردند.