دوازدهمین کنگره بین المللی انجمن جراحان دهان ، فک و صورت ایران ، چهارمین همایش بین المللی ایمپلنت خلیج فارس و دومین همایش متخصصین جوان جراحی دهان، فک و صورت ایران، به طور همزمان در هتل المپیک تهران و در تاریخ ۷ الی ۹ اسفند ماه سال جاری برگزار شد.

هدف اصلی این کنگره ارائه آخرین دستاوردهای نوین و تکنیک‌های جدید به همکاران دندانپزشک و به اشتراک گذاشتن پیشرفت‌های حاصل شده داخلی با کشورهای صاحب‌نظر در این زمینه است، از ویژگی‌های بارز این کنگره می‌توان به کارگاه‌های اختصاصی جراحان دهان و فک و صورت، جراحی‌های زنده و کارگاههای تخصصی ایمپلنت اشاره کرد.
به گفته دکتر علی حسنی رئیس کنگره امسال، بیش از ۲۰ سخنران برجسته خارجی از کشورهای آمریکا، آلمان، انگلیس، فرانسه، بلژیک، سوئیس، ترکیه و لهستان، در این کنگره حاضر شدند و درخصوص نوآوری‌های رشته جراحی دهان، فک و صورت سخنرانی نمودند.
از جمله مواردی که در پنل‌های سخنرانی پیرامون آن بحث و تبادل نظر شد ، می‌توان به جراحی تومور‌ها، جراحی میکروسکوپی، جراحی‌های زیبایی صورت، جراحی ارتوگناتیک، جراحی مفصل گیج گاهی فکی، جراحی بیماران مبتلا به شکاف لب و کام، سندورم‌های صورت، تروماتولوژی فک وصورت، جراحی دنتوآلوئولار، بایو متریال و مهنسی بافت اشاره کرد.

همایش ایمپلنت
شرکت الماس دندان ایرانیان یکی از اسپانسر های این کنگره بوده است.

مشاهده: تصاویر دوازدهمین کنگره انجمن جراحان فک و صورت ایران